Bankacılık – Finans İncelemesi

Bankacılık – Finans İncelemesi

Finans ve Bankacılık İncelemeleri

HAN Danışmanlık Kriminal sektörü piyasasında uzun zamandır servis vermekte olan alanında uzman bir firmadır. Deneyimli bilirkişilerimizin; başta avukatlar, hukuk ofisleri olmak üzere kişi, kuruluş ve kurumlara daha nitelikli ve etkin bir bilirkişi, kriminal analiz ve uzman görüşü servisi sunabilmek amacı ile farklı alanlarda oluşturmuş olduğu faal bilirkişi kadrosu ile hizmet vermektedir. Adli, yönetimsel, hukuki ve ticari konularda alanında uzman bilirkişilerden destek ve yardım almayı sağlamaktadır.

HAN Danışmanlık Kriminal Türkiye genelindeki kişi, avukat ve kişilerin gereksinimlerine yönelik olarak bilirkişi, kriminal analiz ve uzmanlık gibi konularda danışmanlık hizmetleri sağlayan bir kurumdur. Finansal ve bankacılık hizmetleri anlamında en kaliteli hizmet veren firmalardan bir tanesiyiz.

Han Danışmanlık Tecrübesi

Bu alanda oluşturduğumuz 15 senelik tecrübe ile kurumlaşıp adli, yönetim, hukuki ve ticari konular olmak üzere tüm uyuşmazlık durumlarında ve tespit işlemlerinde piyasadaki kaliteli bilirkişi, kriminal analiz, uzman görüşü ve danışman hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur.

Hizmet verdiğimiz piyasada, bilimin ve tekniğin getirdiği tüm olanakları kullanarak, güvenli, danışan odaklı ve nitelikli hizmet veren, danışan gereksinimlerini hızlı, basit ve ölçeklenebilir bir biçimde karşılanabilmesi prensibini hedef alıp kurumsal ve bireysel olarak danışmanlık ve aracılık servisi veren bir kuruluştur.

Han Danışmanlık Hizmet Verdiği Alanlar

Han Danışmanlık hizmet verdiği alanlar arasında hard diskten veri kurtarma, raid veri kurtarma, cep telefonu veri kurtarma, hafıza kartı veri kurtarma, SSD veri kurtarma gibi çeşitli teknolojik destek hizmetleri vermektedir. Bunun dışında dijital inceleme konularında HTS Baz İstasyonu Analizi, ses inceleme ve iyileştirme, görüntü inceleme ve iyileştirme, adli belge inceleme, adli bilişim inceleme, bankacılık ve finans incelemeleri ile kriminal incelemeleri anlamında en iyi hizmet veren hizmetlerden bir tanesi olarak tanınıyor.

Görüntü, video ve ses incelemesi, yazı imza ve evrakta sahtecilik, adli bilişim incelemeleri, yangın ve patlayıcı maddeler, trafik kazası incelemesi ve kusur tespiti, iş kazaları ve iş güvenliğinin sağlanması, muhasebe ile mali konularda bankacılık hizmetlerinin raporlanmasında, mühendislik alanlarında, tıbbi uygulama alanlarında, laboratuvar hizmetleri konusunda hizmet vermektedir.

Vizyon ve Misyon

Şirketimizin misyonu yani bugünkü varoluş amacı müşterilerimizin, beklentilerini inceleme altına almak, raporlanma sırasında bu beklentileri esas almak ve ona göre müşterilerine en iyi hizmeti vermek olarak tanımlanabilir. Şirketimizin vizyonu yani gelecek amacı ise Hizmet sektörüne yön veren küresel bir marka olarak en iyi hizmetleri değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Han Danışmanlık Hizmetleri Neden Tercih Edilmelidir?

Taraf kişilerin davaları konusunda teknik bilgi sahibi olmalarını ve bu duruma göre davalarındaki konumlarını belirlemesine, taraf kişilerin lehine olan konuları belirterek dava tavrını belirlenmesinde yol göstermektedir. Raporlar ihtiyaca göre alakalı yerlere (teftiş kurulları, savcılık, mahkeme, yönetimsel ve kişisel) sunularak davanın raporda belirtilmiş olan konuların yönünde seyrine yardımcı olmaktadır. Raporlar ve danışmanlıkta tarafların aleyhine konular belirtilerek risk halleri ve analizi bildirilir. Raporlar ve danışmanlıkta ‘’vakayı’ tüm ayrıntıları ile başta evraklar üzerinden olmak üzere ayrıntılı bir şekilde tetkik edilir.

Banka mağduriyetleri, Kredi veya kredi kartı servisleri uyuşmazlıkları. Rekabetin Korunması Hakkında Yasanın ihlal edilmesi durumları, konut, otomobil ve ihtiyaç kredileri alanlarında İnceleme yapılması gibi hizmetler sağlanmaktadır. Vergi Usul Yaasında Öngörülen Sahte Evrak Düzenlemek ve Kullanma Suçları, görevi ihmal etmek, görevi kötüye kullanma, zimmet, defterlerde ve kayıtlarda muhasebe ve hesap hilesi yapmak defter, kayıt ve evrakları gizlemek, bunların tahrif edilmesi, içeriği itibariyle yanıltıcı evrak düzenlemek de hizmetler arasındadır.

 

 

Share this Post:

Benzer Yazılar