İlkiz Sokak No: 21/3 Çankaya/ANKARA

Kriminal İnceleme

Kriminal İnceleme

Şirketimiz, sektörde uzun zamandır hizmet veren danışmanlık işlemleriyle ve uzman bilirkişi kadrosuyla uzun yıllardır hizmet veriyor. Başta avukatlar ve hukuk büroları olmak üzere; şahıslara, kurum ve kuruluşlara en iyi şekilde danışmanlık hizmeti vermek için farklı alanlardan uzman kişiler ile yürüttüğümüz çalışmalarla gerekli teknik destek ve yardımı almanız için çalışıyoruz. Şirketimiz kriminal inceleme alanında  tüzel kişi ya da kurumlara farklı uzmanlık alanları konusunda danışmanlık hizmeti sağlayan alanında uzman bir kuruluş olarak 15 yıldır hizmet veriyor.

Danışmanlık Alanlarımız

Günümüzde kurumsallaşan ve pek çok alanda uzman danışmanlarla hizmet veren şirketimizin başlıca alanı, adli, idari, hukuki ve ticari alanlarda bilgi vermektir. Tüm davalarda söz konusu uyuşmazlıkların tespiti için yaptığımız çalışmalarla, dava sırasında hukuki sürecin beklenen sonucu vermesi adına yaptığımız çalışmalar, danışan odaklı, güvenilir ve kaliteli nitelikler taşıyor. Alanında uzman bilirkişilerin yaptığı tespit işlemleri için yapılan incelemelerin yanı sıra, gereken bilgileri arz etmek için danışmanlık hizmeti de vererek danışanlarımızın memnuniyetini sağlamaya yönelik hizmetler veriyoruz.

Araçlarımız ve Kullandığımız Yardımcı Unsurlar

Günümüz teknolojisinde pek çok alanda çığır açılmış olması, elbette yaptığımız işin kalitesini belirlemek konusunda da yardımcı oluyor. Şirket prensiplerimiz gereği kullandığımız yöntemler, son teknolojiye uygun, haliyle çok daha kesin sonuç veren ve güvenilir araçlardan oluşuyor. Buna bağlı olarak aldığımız sonuçlar, danışanlarımız memnuniyetini sağlamakla beraber, sürekliliği de beraberinde getiriyor. Verdiğimiz hizmetin kalitesi gereği, danışanlarımızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri, hızlı, kolay ve ölçülebilir şekilde karşılayarak, bireysel danışmanlık hizmetinde bir kalite standardı belirliyoruz. Çünkü biz dürüstlük ve güvenilirliği, adalet olgusunun temeline yerleştirmeyi tercih ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek, bu analiz doğrultusunda bir hedef çizgisi belirliyoruz. Danışan memnuniyeti bizim için temel prensip olduğundan, söz konusu beklentileri belirleyip, gereken inceleme ve araştırmaları buna göre düzenleyerek, doğrudan sonuç odaklı hareket etmek öncelikli hedefimiz haline geliyor.

Vizyonumuz

Ortaya koyduğumuz hizmetin kalitesi gereği, vizyonumuz sektöre yön veren bir marka olmanın yanı sıra global bir kimlik kazanmak. Dünya üzerinde yarıştığımız şirketlerle benzer seviyede kullandığımız teknolojik donanım sayesinde, bu hedefin çok uzak olmadığının bilincindeyiz. Yaptığımız işler ve gösterdiğimiz çabanın yanı sıra, danışanlarımızın memnuniyetini sağlamak için kullandığımız teknik ve teknolojik donanım ve bu donanımı kullanan uzman kadromuz, bu hedefin çok yakın bir gelecekte mümkün kılınmasını sağlayacak çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi hukukun çeşitli alanları başta olmak üzere, bilişim, muhasebe, iş kazaları, yangın, laboratuvar hizmetler ve evrakta sahtecilik gibi pek çok farklı alanda sürdürüyoruz. İnsanların başına her an her yerde gelebilecek türden talihsizliklerin yanı sıra, kasten ya da yanlışlıkla oluşabilecek kazalar ve hatalar bizim öncelikli gündemlerimiz arasında yer alıyor. Bu tür hataların, hayati sonuçlar doğurmaması ve büyük zararlara yol açmaması, bizim birincil hedefimiz oluyor.

Cana ya da mala gelen zararlar, kişilerin hatalı ya da kasıtlı yanlışları yüzünden verilen maddi kayıplar gibi büyük sorunlar, sorunu yaşayan insanların adalet beklentisi ile birleştiğinde, verdiğimiz hizmetin önemi bizim için daha büyük hale geliyor. Bu durumda yaptığımız çalışmalar, kriminal hizmetler, video ve görüntü incelemeleri, belge incelemeleri, hasar ve hata tespitleri, veri analizleri ne kadar doğru yapılırsa, zararın tazmini konusunda o derece güçlü deliller elde dip hukuki üstünlüğü sağlayabiliyor ve danışan memnuniyetini maksimize edebiliyoruz.

İletişim

Gerek yaptığımız çalışmalara dair örnek raporları inceleyerek hakkımızda fikir sahibi olmak için gerekse ihtiyaç duymanız halinde danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurun. Globalleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen şirketimizin kurumsal kimliği sayesinde hem bize hem de teyit alabileceğiniz referanslarımıza ulaşmak için ziyaretinizi bekliyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: