Verileriniz Bizimle Güvende

Fiyat Politikamız

 

Ücretsiz Keşif,  Profesyonel Fiyatlandırma

Sabit fiyat politikası teknik uzmanlık ve çalışmaların farklılık gösterdiği bir alanda doğru olmamaktadır. Bu nedenle işlem yapılmadan bize gelen dosyalarınıza ücretsiz ön analiz yaparak net fiyat vermemiz mümkündür.

Verilerinizin gizliliği bizim için önemli olup tüm verileriniz ‘ Veri Gizliliği Politikamız ‘ kapsamında korunmaktadır. Gerek kurtarılan verilerin gizliliği gerek donanımların gizliliği  bizim için önemlidir.

Ücretsiz Analiz – Kolay Ulaşılabilir Hizmet

Ücretsiz analiz için gönderdiğiniz cihazlar başka firma /sahışlar  tarafından işlem yapılmamış teknik servisler tarafından işlem görmemiş olması gerekmektedir.

Analiz hizmetimizden sonra yapılacak işlemler ve fiyat müşteriye iletilir kabul edilmesi halinde iş emri ile birlikte işleme başlanır donör disk kullanılması gereken işlerde donör disk bedeli müşteriden güvence bedeli olarak alınır.

Kullanılan ekipman, yazılım  ve zaman değişiklik gösterebileceği için sabit fiyat politikası gerçeği yansıtmamaktadır. HAN Veri Kurtarma bu aşamada size en uygun fiyat garantisini vermektedir.

• Ücret ve diğer konularda daha detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.