İlkiz Sokak No: 21/3 Çankaya/ANKARA

Dijital Medya İncelemesi

Dijital Medya incelemeleri

Dijital medya denilince akla ilk gelen sosyal medya hesaplarımız olmaktadır. Ancak dijital medya bundan çok daha fazlasıdır. Dijital medya, sosyal medya, televizyonlar, internet haber siteleri gibi birçok medya unsurunu içeren geniş bir kavramdır. Bu durumda internette yalan habere rastlamak oldukça mümkündür. Eğer hakkınızda yalan haber ya da kişilik haklarınıza saldırı görürseniz dijital medya incelemeleri yaptırarak suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Şirketimiz HAN veri kurtarma olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız.

Dijital Medya İnceleme Hizmetlerimiz Nelerdir?

Daha önce de söylediğimiz gibi dijital medya incelemeleri geniş kapsamlıdır.

Adli bilişim incelemesi yaptığımız araştırmalar kapsamında verdiğimiz hizmetler şunlardır. IP bulma ve teşhir etme, sosyal medya hesaplarını inceleme ve saldırıların tespiti, elektronik posta incelenmesi ve delil toplanması, elektronik dosyalara en son ne zaman ulaşıldığı, internet geçmiş raporu, şifre çözme, silinen dosyaları yeniden bularak kullanılabilir hale getirme, flash bellek analizi, cep telefonu analizi, bilgisayarda yazdırılanların incelenmesi gibi işlemleri yapmaktayız.

Ayrıca bilgisayar donanım parçalarını inceleyerek mahkeme heyetine sunmaktayız. Delil karartma işlemine geçit vermeyerek silinen bütün dosyalarınız bulmaktayız. Kötü amaçlı yazılımları tespit ederek nereden geldiğinin analizini yapmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında geniş bilgi almak için www.hanverikurtarma.com web adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Dijital Medya İnceleme Hizmetleri Neden Gereklidir?

Şirketiniz veya şahsınız adına asılsız birçok haber çıkabilir. Bu gibi durumlarda şirket olarak hem itibar hem de para kaybedersiniz. Dijital medya incelemelerini sadece adli durumlarda yaptırmamalısınız. Biz han veri kurtarma ekibi olarak bu hizmeti satın aldığınız takdirde internet üzerinden sürekli taramalar yaparak şirketinizin veya şahsınızın zarar görmesine engel olmaktayız. Bulduğumuz kötü amaçlı kullanıcıları hemen raporlayarak sizin adınıza bilginiz dâhilinde gerekli makamlara başvuruda bulunuyoruz. Ardından sonuçlarını da takip ediyoruz.

Şirket çalışanlarının sizin arkanızdan iş planladığını düşünüyorsanız kullandıkları şirkete ait bilgisayarları, mail adreslerini ve şirket telefonlarını inceleme altına alarak sizi zarara uğratmasının önüne geçmiş olmaktayız.

Şirket veya şahsınıza ait telefonlar ve bilgisayarlarınıza kötü niyetli yazılımlar yüklenmesini önleyerek sizleri koruma altına alıyoruz. Herhangi bir siber saldırı durumunda ise sizi bilgilendiriyoruz. Ardından saldırıya karşı mücadele ediyoruz.

Bu durumlardan herhangi birinden şüpheleniyorsanız ya da bilgilerinizi güvence altına almak istiyorsanız www.hanverikurtarma.com adresimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dijital Medya İncelemeleri Fiyatı Ne Kadardır?

Dijital medya incelemeleri için piyasada bu işi oldukça uygun fiyata yapan şahıslar olabilmektedir. Ancak hiçbir güvenceleri bulunmamaktadır. Şirketimiz han veri kurtarma olarak gizlilik ilkesine sadık kalarak bütün işlerimizi yürütmekteyiz. Uygun fiyata dijital medya incelemeleri yaparak şirket maliyetlerinizi arttırmamaktayız. Fiyat bilgisi için web sitemizden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İlk görüşmeleri ve dosya inceleme işlemlerini ücretsiz olarak yapmaktayız. Asla dosya boyutuna veya dosyanın önemli olup olmadığına göre fiyat vermiyoruz.

Dijital Medya İncelemelerini Kimler Yapmaktadır?

Dijital medya incelemeleriniz, dijital medya uzmanlarımız tarafından büyük bir dikkatle yapılmaktadır. Bu bölümde çalışan arkadaşlarımızın her biri dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlığı eğitimi almış, sertifikalı çalışanlardır. Şirket bilgilerinin gizliği konusunda gerekli hassasiyete ve psikolojik yeterliliğe sahip kişileri çalıştırmaktayız. Bilgilerinizin bizim emanetimizdir.

Dijital Medya İncelemeleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

İnternet ortamında bulunan haber ve bilgilerin doğruluğunun iyi araştırılması gerekmektedir. Haberin kaynağına inilmeli ve haberi yapanlarla doğrudan iletişime geçerek yaptıkları yalan haberlerin başlarına açacağı işleri bilmeleri sağlanmalıdır. Kişi veya kurum hakkında yalan haber ya da bilgi yaymak kişilerin hak ve hürriyetlerine saldırı kapsamına girmektedir.

İncelenecek olan donanım parçalarının titizlikle incelenmesi için gerekli hassasiyet gösterilmelidir. Parçaların zarar görmemesi sağlanmalıdır. Çünkü her bir parça bazen hayati öneme sahip olabilmektedir.

Han veri kurtarma ekibi olarak bu konuda çok dikkatli davranmaktayız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: